Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Select
fa: انتخاب
