Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Select
pt: Selecionar
