Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Select
ro: Alege
