Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Select
sv: Välj
