Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Select
th: เลือก
