Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Select
tr: Seç
