Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image settings
ar: إعدادات الصورة

en: Menu
ar: القائمة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Menus
ar: القوائم

en: Image style
ar: نمط الصورة
