Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: Menus
cs: Menu

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Image style
cs: Styl obrázku
