Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Menu
el: Μενού

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Menus
el: Μενού

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
