Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Cache
ka: ქეში
