Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazów

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: Menus
pl: Menu

en: Permanent
pl: Stały

en: Image style
pl: Styl obrazka
