Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image settings
ro: Setări pentru imagine

en: Menu
ro: Meniu

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Menus
ro: Meniuri

en: Image style
ro: Stil imagine
