Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: Menus
sk: Menu

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Image style
sk: Štýl obrázka
