Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Image settings
fr: Paramètres d'image

en: 1 Hour
fr: 1 heure

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: Image style
fr: Style d'image
