Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Cache
lt: Podėlis

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Menus
lt: Meniu

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
