Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
