Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Menu
mn: Цэс

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Menus
mn: Цэснүүд
