Hierarchical Taxonomy Menu (2.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: 30 Minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Image style
lv: Attēla stils
