Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Menu
eo: Menuo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Menus
eo: Menuoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
