Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: 30 Minutes
hu: 30 perc

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: Menu
hu: Menü

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: Menus
hu: Menük

en: 6 Hours
hu: 6 óra

en: 12 Hours
hu: 12 óra

en: Permanent
hu: Állandó

en: Image style
hu: Képstílus
