Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
