Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: Menus
nl: Menu's

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
