Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image settings
uk: Налаштування зображення

en: 30 Minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Cache
uk: Кеш

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: Menus
uk: Меню

en: 6 Hours
uk: 6 годин

en: 12 Hours
uk: 12 год.

en: Permanent
uk: Постійно

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Use image style
uk: Використовувати стилі зображень
