Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image settings
ur: تصویر کی ترتیبات

en: Menu
ur: مینیو

en: Unlimited
ur: لامحدود
