Hierarchical Taxonomy Menu (3.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Permanent
vi: Lâu dài

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
