Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.11) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Menu
de: Menü

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Menus
de: Menüs

en: Image height
de: Bildhöhe

en: Image width
de: Bildbreite

en: Image style
de: Bildstil
