Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.14) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Menus
nl: Menu's

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
