Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.41) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Menus
bg: Менюта
