Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.41) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: Menus
oc: Menús

en: Image style
oc: Estil d'imatge
