Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Menus
eu: Menuak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
