Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.42) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image settings
fi: Kuva-asetukset

en: Menu
fi: Valikko

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: Menus
fi: Valikot

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
