Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: No
hi: नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Image settings
hi: छवि सेटिंग्स

en: 1 Hour
hi: 1 घंटा

en: Menu
hi: सूची

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Cache
hi: कैश

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Menus
hi: मेनू

en: Permanent
hi: स्थाई

en: Image style
hi: छवि शैली
