Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Menus
is: Valmyndir
