Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Menu
sq: Menuja

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Menus
sq: Menutë
