Hierarchical Taxonomy Menu (8.x-1.43) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: No
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image settings
ru: Настройки изображений

en: 30 Minutes
ru: 30 минут

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: Menu
ru: Меню

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Cache
ru: Кэш

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: Menus
ru: Меню

en: 6 Hours
ru: 6 часов

en: 12 Hours
ru: 12 часов

en: Permanent
ru: Постоянный

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Use image style
ru: Использовать стили изображения
