Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Separator
ca: Separador

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
