Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Separator
da: Skilletegn

en: Reverse
da: Omvendt

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
