Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Separator
de: Trennzeichen

en: links
de: Links

en: Reverse
de: Umkehren

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Reverse order
de: Reihenfolge umkehren
