Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Separator
fi: Erotin

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
