Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Reverse order
pl: Odwróć kolejność
