Hierarchical Term Formatter (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Separator
ru: Разделитель

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация
