Hierarchy Manager (2.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: disabled
et: keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Search
et: Otsing

en: Label
et: Nimetus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele

en: Display plugin
et: Kuva plugin

en: <q>Log in</q> for anonymous users
et: <q>Logi sisse</q> anonüümsete kasutajate jaoks
