Hierarchy Manager (2.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: disabled
fr: désactivé

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Menu tree
fr: Arborescence de menu

en: logged in users only
fr: utilisateurs connectés seulement

en: Display plugin
fr: Plugin d'affichage

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
fr: <q>Se connecter</q> pour les utilisateurs anonymes
