Hierarchy Manager (2.0.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: logged in users only
mn: зөвхөн нэвтэрсэн хэрэглэгчид
