Hierarchy Manager (2.0.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
