Hierarchy Manager (2.0.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Menu tree
nl: Menuboom

en: logged in users only
nl: alleen ingelogde gebruikers

en: Display plugin
nl: Plugin weergeven

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
nl: <q>Login</q> voor anonieme gebruikers

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!
