Hierarchy Manager (2.0.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: disabled
pt: inativo

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: root
pt: raiz

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configuration
pt: Configuração

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: logged in users only
pt: apenas utilizadores autenticados

en: Display plugin
pt: Apresentar a extensão

en: <q>Log in</q> for anonymous users
pt: <q>Faça login</q> para utilizadores anônimos
