Hierarchy Manager (3.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: root
sl: koren

en: Label
sl: Oznaka

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime
