Hierarchy Manager (3.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: disabled
oc: desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: root
oc: raiç

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Machine name
oc: Nom sistèma
