Hierarchy Manager (3.0.5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: disabled
be: адключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва
